$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

USDCAD: YUKARI YÖNLÜ UYUMSUZLUK

adminfx
adminfx
  • 23.02.2016
  • 119 kez okundu

USDCAD (1.372): Stochastics göstergesinde daha yüksek dipler oluştuğu için, parite de düzeltme sinyalleri var. 1,3769 üzerinde günlük kapanışlar görürsek, paritede yükselişler yeniden başlayabilir. Başlayabilecek bu düzeltme hareketinin hedefi 1.3958 – 1.3914 direnç alanıdır. Bu seviye de geçilirse 1,4140 ana hedef konumundadır.  Genel olarak değerlendirdiğimizde 1,46 seviyesinde zirve yapan parite için 1.346 – 1.3387 destek seviyelerine kadar düzeltme hareketi devam edebilir.

Günlük grafiklerde yön düşüncemiz aşağıdır.

Destek:1,3665

Direnç:1,3960

Teknik beklentimiz: Stochastics göstergesinde ki yukarı yönlü uyumsuluğa göre, 1,3665 desteği kırılmazsa 1,3960 direncine doğru düzeltme hareketi görebiliriz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Fxevi.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi ve güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. fxevi.com , her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette fxevi.com un herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Fxevi.com Web Sitesi'nde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri,fxevi.com bunlara içerik olarak yer vermekle, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır. Fxevi.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.fxevi.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.fxevi.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur